Zasady poprawiania niekorzystnych ocen cząstkowych

1. Uczeń może poprawić z prac pisemnych ocenę niedostateczną, a pozostałe oceny w uzasadnionych przypadkach (np. zdarzenia losowe, choroba) po uzgodnieniu z nauczycielem w terminie nie przekraczającym 2 tygodni.

2. Uczeń może poprawić ocenę tylko jeden raz.

3. W przypadku przystąpienia ucznia do poprawy, do dziennika lekcyjnego wpisywane są obie oceny: zapis oceny 1./zapis oceny 2.

4. Zadania domowe – jeżeli uczeń zgłosi brak zadania domowego przed lekcją, ma obowiązek uzupełnienia zadania do następnych zajęć. Jeżeli uczeń nie zgłosi braku zadania domowego, otrzymuje ocenę niedostateczną bez możliwości jej poprawy. Uczeń może w ciągu semestru usprawiedliwić brak zadania domowego 3 razy oraz jeden raz w przypadku przedmiotów realizowanych 1 godzinę tygodniowo.

5. Pozostałe oceny nie podlegają poprawie, chyba, że zaistnieją szczególne okoliczności (np. długa choroba dziecka, ważne zdarzenia r

Data wprowadzenia:2006-12-31 16:48:17
Data publikacji:2006-12-31 16:49:00