Roztrzygnięcie konkursu „Maria Magdalena patronką miasta Lubań”

Lubań, dn.19.04.17

Protokół rozstrzygnięcia konkursu plastycznego na pocztówkę „Maria Magdalena patronką miasta Lubań”

zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu

Jury w składzie:

Małgorzata Wąs –dyrektor Łużyckiego Centrum Rozwoju

Beta Soczyńska –naczelnik Wydziału Infrastruktury Społecznej

Sylwia Malung –instruktor zajęciowy oddziału dla dzieci w Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lubaniu

Justyna Ziółkowska – nauczyciel plastyki w Szkole Podstawowej nr 1 w Lubaniu dokonało oceny prac plastycznych zgłoszonych do konkursu. Zadaniem uczestników konkursu plastycznego było wykonanie projektu pocztówki przedstawiającej Marię Magdalenę jako patronkę miasta Lubania w wybranej przez siebie technice: rysunek, grafika, malarstwo, wyklejanki, collage, batik.

W konkursie udział wzięli uczniowie z następujących szkół :Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Lubaniu, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kościuszki w Lubaniu.

Nagrodzono 5 osób.

Konkurs oceniany był w 3 kategoriach wiekowych :

szkoła podstawowa kl.I_III

szkoła podstawowa kl.IV_VI

gimnazjum kl.I-III

W kategorii kl.I-III oceniono 3 prace, jedna została odrzucona, gdyż nie spełniała wymogów (format A3).

W kategorii kl.IV-VI oceniono 11 prac, z czego jedną odrzucono, gdyż nie spełniała kryteriów (praca przestrzenna).

Nie wpłynęła żadna praca w kategorii szkół gimnazjalnych.

W formie pocztówki zostanie wydana praca wykonana przez Szymona Frydrycha.

kategoria : szkoła podstawowa kl.I_III miejsce

Imię i nazwisko

szkoła