Zamknij okno Drukuj dokument

Raport jest rezultatem ewaluacji zewnetrznej przeprowadzonej w szkole przez wizytatorów do spraw ewaluacji.

Ewaluacja zewnetrzna polega na zbieraniu i analizowaniu informacji na temat funkcjonowania szkoły

w obszarach wyznaczonych przez wymagania panstwa:

1. Szkoła lub placówka realizuje koncepcje pracy ukierunkowana na rozwój uczniów.

2. Procesy edukacyjne sa zorganizowane w sposób sprzyjajacy uczeniu sie.

3. Uczniowie nabywaja wiadomosci i umiejetnosci okreslone w podstawie programowej.

4. Uczniowie sa aktywni.

5. Respektowane sa normy społeczne.

6. Szkoła lub placówka wspomaga rozwój uczniów, z uwzglednieniem ich indywidualnej sytuacji.

7. Nauczyciele współpracuja w planowaniu i realizowaniu procesów edukacyjnych.

8. Promowana jest wartosc edukacji.

9. Rodzice sa partnerami szkoły lub placówki.

10. Wykorzystywane sa zasoby szkoły lub placówki oraz srodowiska lokalnego na rzecz wzajemnego rozwoju.

11. Szkoła lub placówka, organizujac procesy edukacyjne, uwzglednia wnioski z analizy wyników sprawdzianu,

egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego, egzaminu potwierdzajacego kwalifikacje zawodowe

i egzaminu potwierdzajacego kwalifikacje w zawodzie oraz innych badan zewnetrznych i wewnetrznych.

12. Zarzadzanie szkoła lub placówka służy jej rozwojowi.

Pełen raport z ewaluacji w załączniku....

Rapotr SP1 Lubań SEO (750kB)

Data wprowadzenia:2015-01-19 14:21:34
Data publikacji:2015-01-19 14:25:52